Výmena tovaru

BEZPLATNÁ VÝMENA OBUVI DO 30 DNI OD PREBRATIA BALÍKA

Zákazník má garanciu výmeny alebo vrátenia peňazí v lehote 30 dní od doručenia ak nebude spokojný s dodaným tovarom. Po uplynutí 30 dní nemá nárok na vrátenie peňazí.

Pri výmene alebo vrátení tovaru musí byť tovar riadne zabalený, nepoškodený a nepoužitý a odoslaný na našu adresu, spolu s formulárom. Odoslaný musí byť najneskôr v 30 deň odo dňa prijatia tovaru z nášho eshopu www.obujma.sk.

Tovar kupujúci odosiela na vlastné náklady. Peniaze Vám budú vrátené do 14 dní odo dňa, keď vrátený tovar obdržíme nepoškodený.

 

ℹ️ VRÁTENIE TOVARU - formulár 

 

Tovar ktorý sa chystáte vrátiť zasielajte bez dobierky na adresu ktorá je uvedená na vymennom/reklamačnom lístku. 

Obuv Cimia, Kováčska 45, 040 01 Košice.

 

Služba výmena tovaru PREMIUM

- Prišla Vám zlá veľkosť a prajete si rýchlu a bezproblémovu výmenu?

- Služba výmena PREMIUM spočíva vo výmene tovaru prostredníctvom kuriera.

- Zašlite nám email s predmetom Výmena Prémium - my objednáme kuriera ktorý Vám donesie správnu veľkosť a nesprávnu veľkosť od Vás preberie a doručí    priamo k nám.

Pekne a príjemne z pohodlia domova.

(do správy je nutné uviesť č.objednávky a veľkosť ktorú požadujete, prípadne za aký iný model si prajete objednávku vymeniť + sprievodný text)

* Služba výmena prémium sa spoplatňuje sumou 6€, plati len pre SR.

* email pre služby výmena : vymena@obujma.sk

* úhrada poplatbu prebieha výlučne platobnou bránou

* Zákonný nárok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu vzniká len vtedy, keď spotrebiteľ zakúpil tovar prostredníctvom zmluvy uzavretej na diaľku (zmluvy medzi predávajúcim a spotrebiteľom dohodnutej a uzavretej výlučne prostredníctvom jedného alebo viacerých prostriedkov diaľkovej komunikácie bez súčasnej fyzickej prítomnosti predávajúceho a spotrebiteľa, najmä využitím webového sídla, elektronickej pošty, telefónu, faxu, adresného listu alebo ponukového katalógu.